☝️ 20. 6. jsme aktualizovali e-commerce kurz ! 💣Přidali jsme zcela novou lekci o zákaznické zkušenosti (CX) s Lukášem Pítrou.

Magazín

Vítejte v magazínu Digisemestru, kde vám přinášíme pohled do zákulisí a organizace našich online i offline kurzů. Můžete si přečíst o našich vizích a plánech, ale těšit se můžete také na odborný obsah, návody a názorové články, které pro vás připravují přední čeští a slovenští marketéři z řad lektorů Digisemestru.

4 minuty čtení

3 důvody, proč si koupit kurz Petry Dolejšové

Je tomu více než týden, co jsme spustili zbrusu nový online kurz “Právo v marketingu a e-commerce” od Petry Dolejšové. Že ho ještě nemáte? Mrkněte na obsah kurzu na našem webu, a kdyby vás to snad náhodou nepřesvědčilo, nastíníme 3 důvody, proč do kurzu určitě jít!

7 minut čtení

Náš výběr dvaceti knih o značkách

V budování značek máme poznatky, které lze nazvat objektivní. Ale pořád je v něm prostor pro různé pohledy a přístupy. Je značka spíš matematika setkávání nebo emoce? Extenze vlastní identity nebo záruka? Je mise značky zásadní nebo spíš zásadně přeceňovaná? Než si utříbíte svůj pohled, je dobré se probrat se celou škálou přístupů.

6 minut čtení

Kristián Koudelka: Digisemestr Víkendoffka předčila má očekávání

Kurz Digisemestru mám už více než půl roku za sebou, ale zůstávám stále jeho součástí každý den. A jestli tohle léto něco opravdu stálo za to, tak to byla Víkendoffka. Tenhle formát komunitního setkávání, se kterým organizátoři Digisemestru přišli letos poprvé, se mi velmi zamlouvá.

4 minuty čtení

Jak vypadá studium Digisemestru? Mrkněte se zdarma na jednu z našich přednášek

Stále přemýšlíte, jestli se přihlásíte na letošní Digisemestr? Nejste si jistí, co vás čeká a chcete se vyhnout koupi zajíce v pytli? Tak to není problém. Rozhodli jsme se vám zdarma nasdílet jednu z 50+ loňských přednášek. Sami se tak můžete přesvědčit, jakým stylem výuka probíhá a do jaké šířky a hloubky obsah probíráme.

3 minuty čtení

Poslechněte si podcast se zakladatelem Digisemestru

Je to pár dnů, co vyšel podcastový rozhovor s Jindrou Fáborským. Jindra založil Digisemestr před několika lety. Tehdejší systém vzdělávání marketérů byl podle něj nedostatečný, málo praktický a nereflektoval aktuální potřeby trhu. Chtěl přijít se změnou, a to se mu povedlo v podobě tříměsíčního intenzivního kurzu digitálního marketingu - Digisemestru.

3 minuty čtení

První Digisemestr Víkendoffka je za námi!

Absolvováním 3 měsíců přednášek Digisemestr zdaleka nekončí, právě naopak! Kromě potkávání se na konferencích, networkingových pivech v Praze, Brně a Ostravě jsme letos s našimi absolventy vyrazili i na první společnou Víkendoffku. Dalo by se říct, že to byl takový únik ze stresu a ruchu měst do přírody s tou nejlepší partou, jakou jsme si pro pilotní projekt mohli přát. Děkujeme všem účastníkům, byli jste úžasní!

4 minuty čtení

Zájem o studium Digisemestru je letos nejvyšší v historii

30. září odstartuje už 8. ročník Digisemestru. Vzdělávací program jsme opět vylepšili. Nabízí obrovskou diverzitu témat a spoustu nových jmen. Pro studenty chystáme mnoho komunitních akcí a dalších bonusů. A co nám dělá největší radost? Letošní zájem hravě překonává minulé ročníky. Máme 3 měsíce do začátku a už teď jen poslední třetinu volných míst.

11 minut čtení

Na co se připravit, když chceme hrábnout do značky

Dospěli jste do bodu, kdy si myslíte, že vám už vaše značka nestačí? Možná se proměnil váš produkt a stávající komunikace už k němu nesedí. Možná se změnila cílová skupina, kulturní kontext, či prostě jen váš byznys narostl a pro další expanzi už značka v současné podobě není vhodná.

4 minuty čtení

Rory Sutherland: “Když vyžadujete logiku, platíte skrytou cenu: zničíte magii.”

V magazínu Digisemestru se budete moci pravidelně setkávat se sloupky českého veterána reklamy Josefa Havelky. A v tom úplně prvním se zamýšlí nad nedávným výrokem Roryho Sutherlanda na adresu příliš technicky a výkonnostně orientovaných marketérů.

7 minut čtení

Kurz Brand Academy pohledem režiséra Adama Kotisy

Brand Academy je v tuto chvíli náš produkčně nejnáročnější kurz. Zjednodušeně kurz, do jehož natáčení a postprodukce jsme dali nejvíc času a úsilí ze všech. Natáčeli jsme 11 celých dní na 20 různých lokacích a celkově jsme na kurzu strávili kolem 5 měsíců. Do týmu jsme přibrali Adama Kotisu, aby nám pomohl zajistit požadovanou kvalitu takto náročného projektu. Jak výroba kurzu probíhala z pohledu Adama? Co se při tom naučil? Přinášíme pohled z trochu jiné perspektivy – od režiséra kurzu.

14 minut čtení

20 marketingových eventů po celé ČR, které můžete navštívit zdarma

Budeme optimističtí a řekneme si, že doba pandemie a omezezení osobních setkání už je nenávratně pryč. A tak je ideální čas dohnat ten deficit v navštěvování akcí, seznamování se s ostatními z oboru a vyměňování si zkušeností. Naštěstí k tomu máme v ČR výbornou příležitost. Desítky akcí a meet-upů, kterých se navíc lze zúčastnit zcela zdarma.

6 minut čtení

Co chystáme s Digisemestrem v roce 2023?

Rok 2023 by mohl být přelomový pro Digisemestr a Digisemestr Online. Zažíváme obrovskou vlnu motivace, přijali jsme hned několik nových kolegů a pracujeme na desítkách vylepšení, nových kurzech a zvýšení efektivity vzdělávání marketérů.


Marketing Festival s.r.o., Renneská třída 393/12, Štýřice, 639 00 Brno, IČ 01646486, Obchodní podmínky, +420 739 018 712, info@digisemestr.cz

Tvorba webu

logo-hexa

Hexa Design

gopay logo comgate logo