☝️Připravujeme nový online kurz o SEO. Pomůžete nám ho zlepšit svým názorem v dotazníku?

Magazín

Vítejte v magazínu Digisemestru, kde vám přinášíme pohled do zákulisí a organizace našich online i offline kurzů. Můžete si přečíst o našich vizích a plánech, ale těšit se můžete také na odborný obsah, návody a názorové články, které pro vás připravují přední čeští a slovenští marketéři z řad lektorů Digisemestru.

7 minut čtení

Kurz Brand Academy pohledem režiséra Adama Kotisy

Brand Academy je v tuto chvíli náš produkčně nejnáročnější kurz. Zjednodušeně kurz, do jehož natáčení a postprodukce jsme dali nejvíc času a úsilí ze všech. Natáčeli jsme 11 celých dní na 20 různých lokacích a celkově jsme na kurzu strávili kolem 5 měsíců. Do týmu jsme přibrali Adama Kotisu, aby nám pomohl zajistit požadovanou kvalitu takto náročného projektu. Jak výroba kurzu probíhala z pohledu Adama? Co se při tom naučil? Přinášíme pohled z trochu jiné perspektivy – od režiséra kurzu.

14 minut čtení

20 marketingových eventů po celé ČR, které můžete navštívit zdarma

Budeme optimističtí a řekneme si, že doba pandemie a omezezení osobních setkání už je nenávratně pryč. A tak je ideální čas dohnat ten deficit v navštěvování akcí, seznamování se s ostatními z oboru a vyměňování si zkušeností. Naštěstí k tomu máme v ČR výbornou příležitost. Desítky akcí a meet-upů, kterých se navíc lze zúčastnit zcela zdarma.

6 minut čtení

Co chystáme s Digisemestrem v roce 2023?

Rok 2023 by mohl být přelomový pro Digisemestr a Digisemestr Online. Zažíváme obrovskou vlnu motivace, přijali jsme hned několik nových kolegů a pracujeme na desítkách vylepšení, nových kurzech a zvýšení efektivity vzdělávání marketérů.

5 minut čtení

Budoucnost je teď! Aneb co jsem se naučila při práci na kurzu Best of Marketing Festival

Když jsem začala pracovat v produkci pro Marketing Festival, měla jsem trochu pocit, že jsem v týmu docela underdog. Ocitnout se totiž mezi lidmi, kteří se v marketingu pohybují třeba i deset, patnáct let, bylo pro mne ze začátku děsivé a ptala jsem se sama sebe, co by mi pomohlo udělat si ve všem pořádek a cítit se jistější v tom, že jsem na správném místě.

5 minut čtení

Digisemestr 2022 očima contenťačky

Už je to pár měsíců, co jsem poprvé zasedla do lavice na ČVUT. A nebylo to kvůli titulu z jaderné fyziky nebo strojárny. Bylo to kvůli (díky) Digisemestru, který opět rozjel studium naživo.

6 minut čtení

Co jsem si odnesl z Digisemestru 2022?

Digisemestr se odehrál prakticky po tříleté pauze. Když jsem sledoval jeho průběh, naše studenty a zájem o studium digitálního marketingu, opakovalo se mi v hlavě několik myšlenek. V tomto článku se o ně podělím.


Marketing Festival s.r.o., Renneská třída 393/12, Štýřice, 639 00 Brno, IČ 01646486, Obchodní podmínky, +420 739 018 712, info@digisemestr.cz

Tvorba webu

logo-hexa

Hexa Design

gopay logo comgate logo