☝️ 20. 6. jsme aktualizovali e-commerce kurz ! 💣Přidali jsme zcela novou lekci o zákaznické zkušenosti (CX) s Lukášem Pítrou.
Jindřich Fáborský

Jindřich Fáborský

Marketing Festival s.r.o. | | |

Už léta svými projekty zvedá úroveň marketingového vzdělávání v Česku. Založil Marketing Festival, Digisemestr a v minulosti spoluzaložil veletrh Reshoper, který byl v roce 2021 úspěšně prodán Shoptetu. Mimo jiné se pracovně věnuje tvorbě videí. Stará se o natáčení a zpracování velké většiny přednášek Digisemestru Online.

Poslední články

4 minuty čtení

Jak vypadá studium Digisemestru? Mrkněte se zdarma na jednu z našich přednášek

Stále přemýšlíte, jestli se přihlásíte na letošní Digisemestr? Nejste si jistí, co vás čeká a chcete se vyhnout koupi zajíce v pytli? Tak to není problém. Rozhodli jsme se vám zdarma nasdílet jednu z 50+ loňských přednášek. Sami se tak můžete přesvědčit, jakým stylem výuka probíhá a do jaké šířky a hloubky obsah probíráme.


4 minuty čtení

Zájem o studium Digisemestru je letos nejvyšší v historii

30. září odstartuje už 8. ročník Digisemestru. Vzdělávací program jsme opět vylepšili. Nabízí obrovskou diverzitu témat a spoustu nových jmen. Pro studenty chystáme mnoho komunitních akcí a dalších bonusů. A co nám dělá největší radost? Letošní zájem hravě překonává minulé ročníky. Máme 3 měsíce do začátku a už teď jen poslední třetinu volných míst.


7 minut čtení

Kurz Brand Academy pohledem režiséra Adama Kotisy

Brand Academy je v tuto chvíli náš produkčně nejnáročnější kurz. Zjednodušeně kurz, do jehož natáčení a postprodukce jsme dali nejvíc času a úsilí ze všech. Natáčeli jsme 11 celých dní na 20 různých lokacích a celkově jsme na kurzu strávili kolem 5 měsíců. Do týmu jsme přibrali Adama Kotisu, aby nám pomohl zajistit požadovanou kvalitu takto náročného projektu. Jak výroba kurzu probíhala z pohledu Adama? Co se při tom naučil? Přinášíme pohled z trochu jiné perspektivy – od režiséra kurzu.


14 minut čtení

20 marketingových eventů po celé ČR, které můžete navštívit zdarma

Budeme optimističtí a řekneme si, že doba pandemie a omezezení osobních setkání už je nenávratně pryč. A tak je ideální čas dohnat ten deficit v navštěvování akcí, seznamování se s ostatními z oboru a vyměňování si zkušeností. Naštěstí k tomu máme v ČR výbornou příležitost. Desítky akcí a meet-upů, kterých se navíc lze zúčastnit zcela zdarma.


6 minut čtení

Co chystáme s Digisemestrem v roce 2023?

Rok 2023 by mohl být přelomový pro Digisemestr a Digisemestr Online. Zažíváme obrovskou vlnu motivace, přijali jsme hned několik nových kolegů a pracujeme na desítkách vylepšení, nových kurzech a zvýšení efektivity vzdělávání marketérů.


6 minut čtení

Co jsem si odnesl z Digisemestru 2022?

Digisemestr se odehrál prakticky po tříleté pauze. Když jsem sledoval jeho průběh, naše studenty a zájem o studium digitálního marketingu, opakovalo se mi v hlavě několik myšlenek. V tomto článku se o ně podělím.Další naši autoři

Barbora Creaven

Barbora Creaven

Digisemestr

Bára Creaven je naše nová produkční posila. Studentka digitálního marketingu a event managementu, vystudovala divadelní a festivalovou produkci na pražské DAMU a na univerzitě v Bristolu. Specializuje se v produkci kulturních akcí a během své kariéry se podílela na organizaci festivalů v Česku, Polsku, Finsku a v Anglii. V současnosti pracuje jako vedoucí produkce a marketingu v ostravském divadle Komorní scéna Aréna a v technické produkci festivalu Dream Factory.

Kateřina Růžičková

Kateřina Růžičková

Josef Havelka

Josef Havelka

Málokdo má v Česku s reklamou, plánováním a vzděláváním marketérů tolik zkušeností jako Josef Havelka. Zakládal agenturu Leo Burnett a 15 let ji vedl. Napřed v Praze a poté v celé Střední a Východní Evropě. Založil poradenskou firmu Zeitgeist, Zoot, vedl vydavatelství Sanoma, marketing České spořitelny nebo regionální planning v Ogilvy. Teď řídí pobočku globální platformy Contagious v Česku.

Tomáš Hrábek

YYY Agency

Vzděláním sociolog, teď kreativní stratég v YYY Agency. Buduje značky, plánuje komunikaci, vymýšlí kampaně. Pracoval třeba pro Dodo, Benu, CZC, JRD, Deloitte, Philips, SABMiller, Hartmann-Rico, Twisto a další.

Karolína Rychtecká

Karolína Rychtecká

Několik let pracovala v marketingu sociálních sítí ve známé pražské PR agentuře Bison & Rose, kde se věnovala klientům jako je Canon, NN Životní pojišťovna a NN Penzijní společnost nebo časopis Marketing & Media. Za Skupinu VINCI Construction CS se například podílela také na spolupráci s Českým Olympijským týmem a komunikaci Olympiády dětí a mládeže 2023. Zároveň je absolventkou kurzu Digisemestr.

Kristián Koudelka

Je konzultantem ve společnosti eBRÁNA, kde pečuje o portfolio klientů a pomáhá jim rozvíjet jejich marketingové i byznysové aktivity.Srdcem je skautem a dobrodruhem, což mu dodává jedinečný pohled na věc. Jeho vášeň pro nové technologie ho pohání k objevování inovativních řešení, se kterými se s nadšením dělí se světem. Závěrem může s hrdostí prohlásit, že je absolventem Digisemestru.

Kristýna Ochvatová

Kristýna Ochvatová

Kristýna je brand stratég a spolu s YYY agency a Digisemestrem připravovala kurz Brand Academy. V minulosti se podílela na budování značek jako třeba McDonald’s nebo Air Bank. V současné době se věnuje třeba značkám Bonami a Chromozoom.

Andrea Urbanová

Po letech v dotacích a veřejných zakázkách se Andrea rozhodla změnit rajón a přesedlala k marketingu. K tomu jí pomohl hlavně Digisemestr, který jí po absolvování dal pevnou půdu pod nohama do začátku. V současné době se na volné noze věnuje projektovému řízení a je hrdou členkou týmu Digisemestru jako Content & Social Media Specialist.

Zobrazit všechny autory

Kategorie našeho magazínu

Marketing Festival s.r.o., Renneská třída 393/12, Štýřice, 639 00 Brno, IČ 01646486, Obchodní podmínky, +420 739 018 712, info@digisemestr.cz

Tvorba webu

logo-hexa

Hexa Design

gopay logo comgate logo