Reference

Naše online kurzy absolvovalo už více jak 1 000 současných či vycházejících hvězd mezi marketéry a e‑shopaři. Digisemestr vzdělává široké publikum již pátý rok a každým ročníkem je lepší a lepší. Co říkají na náš e‑learningový projekt jeho účastníci?

Jan Nachtigal

Jan Nachtigal

online markeťák, PPC&Data

Honza je sice svéráz, ale tenhle kurz mohou klidně sledovat i děti před 22. hodinou :-)  Dostal jsem co jsem čekal - příklady z praxe, názorné ukázky, žádné zbytečné kecy okolo. V kvalitě, kterou umí zase Jindra. A vlastně jsem ani nenašel nic, co by mi tam chybělo.

Jana Časarová

Jana Časarová

Social Media Specialist v ALBI Česká republika

Honza Bartoš a jeho rady vám ušetří čas, nervy a vážně vydělají peníze. Kurz je postaven srozumitelně, bez bullshitů a zbytečných řečí a nechybí praktické ukázky, časté chyby i mnoho cenných rad zkušeného sociála. Pokud to myslíte s FB reklamou a výkonnostním marketingem vážně, rozhodně by tento kurz neměl chybět ve vaší firmě, domácnosti.

Martina Ptáková

Martina Ptáková

Marketing & PR & Event specialista

Nikdy nejste dost staří ani chytří na to, abyste neměli důvod učit se novým věcem, a nebo se jen snažili udržet krok s tak dynamickým oborem, jakým je digitální marketing. Možná si díky tomu uvědomíte, že znalostí a zkušeností máte dost, a seberete odvahu pustit se do vlastního projektu. Obrovský dík za to!

Alexander Drábik

Alexander Drábik

CEO, Coffee Brothers Košice

Prepracovaný, vzdelávací systém po všetkých stránkach. Skvelí lektori z najlepších spoločností, parádny online systém s množstvom informácii a aj po ukončení semestru, pravidelné zásobovanie novinkami a prednáškami zo sveta e-commerce. 11/10.

Zuzana Pětníková

Zuzana Pětníková

Marketing manager, Inago

Jedinečný koncept, kde nakouknete pod pokličku opravdu všech témat spojených s online světem. Oceňuji aktuálnost, nové trendy a srozumitelnost.

Pavel Herůfek

Pavel Herůfek

Marketing manager, Moravia Propag

Začal jsem pociťovat, že mi v některých oblastech začíná ujíždět vlak. Digisemestr Online mi pomohl vrátit se zpět do kolejí digitálního marketingu. Systematicky, odborně a poutavě.

Lukáš Košč

Lukáš Košč

Junior Social Media Manager, Odille s.r.o.

Online kurzy Digisemestru sú jednak pridanou hodnotou, jednak výnimočnou možnosťou sa vzdelávať pri hodinách a hodinách informácií podávaných odborníkmi, ku ktorým by som sa len ťažko dostal formou kníh alebo dopátral na internete. Za to veľká vďaka!

Šimon Seďa

Šimon Seďa

PPC konzultant, Freelancer

Digisemestr mi nabídl velmi cenný a komplexní vhled do prostředí online marketingu. Z mé osobní zkušenosti mohu Digisemestr Online doporučit každému, kdo chce rozšířit své obzory v digitálním světě. Videa jsou velmi obsáhlá, tématicky aktuální a v neposlední řadě profesionálně zpracována.

Klára Kozúbková

Klára Kozúbková

Digital Account Manager v Adexpres

Na svojí stávající pracovní pozici jsem dorazila v době, kdy se v agentuře rozbíhal způsob zaškolení skrze e-learning. Možnost kdykoliv shlédnout potřebnou videolekci a další materiály byla k nezaplacení. A stále je! Online kurz byl skvěle praktický a využitelný pro vystavění pevných základů v oboru. Navíc byl maximálně relevantní a odrážel aktuální dění a témata v oboru.

Matej Mesko

Matej Mesko

Brand Manager v Accenture

Som tak trochu online-learning geek, okrem Digisemestra Online mám za sebou napr. aj Mini MBA in Marketing od Marka Ritsona. Zatiaľ čo Mini MBA je všeobecnejšie a podľa mňa vhodné viac pre korporátny svet, Digisemester Online ponúka perfektnú “value for money”, kde sa človek dozvie konkrétne veci z digi marketingu od A-Z: od e-commerce, cez analytics, až po expanziu do zahraničia. Pre mňa to momentálne slúži ako perfektný zdroj a knižnica postupov, keď potrebujem riešiť špecifické témy pri rozbiehaní marketingu startupu.

Jakub Skopal

Jakub Skopal

online markeťák, majitel Royal Gym

Na školení Facebooku od Honzy Bartoše si nejvíc cením, že jde přímo k věci a bez zbytečné omáčky okolo. Praktické rady a zkušenosti, co se dají aplikovat téměř okamžitě.

Jan Kvasnička

Jan Kvasnička

UX specialista, Freelancer

Honza je opravdový specialista na Facebook marketing, který je hodně orientován na výkon. Měl jsem možnost s ním několikrát spolupracovat a vždy to bylo perfektní. Je to buldog a když se do něčeho zakousne, je to znát.

Markéta Děkanová

Markéta Děkanová

Marketing Specialist, Sii Czech Republic

Kurz Honzy Bartoše mi dal ucelený přehled na problematiku a fungování reklamy na Facebooku. Celý kurz je je přehledný, zaměřený na praktické ukázky a doporučuji ho všem, kteří to myslí s reklamou na Facebooku vážně.

Pomáháme nejenom jednotlivcům. Vzděláváme velké i malé firmy

Pořádáme špičkové konference a vzdělávací akce

Marketing Festival je každoročně jednou z nejsledovanějších marketingových akcí. Digisemestr je lídrem ve vzdělávacích projektech. Reshoper je synonymum pro špičkový veletrh technologií, marketingových nástrojů a agentur pro e‑commerce. S námi se nespálíte, v marketingu jsme jako doma.

2500+

účastníků prošlo našimi kurzy

99 %

z nich by kurzy doporučilo dál

38

specialistů se zapojilo do tvorby

Marketing Festival s.r.o., Renneská třída 393/12, Štýřice, 639 00 Brno, IČ 01646486, Obchodní podmínky, +420 739 018 712, info@digisemestr.cz

Tvorba webu

logo-hexa

Hexa Design

gopay logo