☝️ 20. 6. jsme aktualizovali e-commerce kurz ! 💣Přidali jsme zcela novou lekci o zákaznické zkušenosti (CX) s Lukášem Pítrou.
Tomáš Hrábek

Tomáš Hrábek

YYY Agency | |

Vzděláním sociolog, teď kreativní stratég v YYY Agency. Buduje značky, plánuje komunikaci, vymýšlí kampaně. Pracoval třeba pro Dodo, Benu, CZC, JRD, Deloitte, Philips, SABMiller, Hartmann-Rico, Twisto a další.

Poslední články

11 minut čtení

Na co se připravit, když chceme hrábnout do značky

Dospěli jste do bodu, kdy si myslíte, že vám už vaše značka nestačí? Možná se proměnil váš produkt a stávající komunikace už k němu nesedí. Možná se změnila cílová skupina, kulturní kontext, či prostě jen váš byznys narostl a pro další expanzi už značka v současné podobě není vhodná.Další naši autoři

Barbora Creaven

Barbora Creaven

Digisemestr

Bára Creaven je naše nová produkční posila. Studentka digitálního marketingu a event managementu, vystudovala divadelní a festivalovou produkci na pražské DAMU a na univerzitě v Bristolu. Specializuje se v produkci kulturních akcí a během své kariéry se podílela na organizaci festivalů v Česku, Polsku, Finsku a v Anglii. V současnosti pracuje jako vedoucí produkce a marketingu v ostravském divadle Komorní scéna Aréna a v technické produkci festivalu Dream Factory.

Jindřich Fáborský

Marketing Festival s.r.o.

Už léta svými projekty zvedá úroveň marketingového vzdělávání v Česku. Založil Marketing Festival, Digisemestr a v minulosti spoluzaložil veletrh Reshoper, který byl v roce 2021 úspěšně prodán Shoptetu. Mimo jiné se pracovně věnuje tvorbě videí. Stará se o natáčení a zpracování velké většiny přednášek Digisemestru Online.

Kateřina Růžičková

Kateřina Růžičková

Josef Havelka

Josef Havelka

Málokdo má v Česku s reklamou, plánováním a vzděláváním marketérů tolik zkušeností jako Josef Havelka. Zakládal agenturu Leo Burnett a 15 let ji vedl. Napřed v Praze a poté v celé Střední a Východní Evropě. Založil poradenskou firmu Zeitgeist, Zoot, vedl vydavatelství Sanoma, marketing České spořitelny nebo regionální planning v Ogilvy. Teď řídí pobočku globální platformy Contagious v Česku.

Karolína Rychtecká

Karolína Rychtecká

Několik let pracovala v marketingu sociálních sítí ve známé pražské PR agentuře Bison & Rose, kde se věnovala klientům jako je Canon, NN Životní pojišťovna a NN Penzijní společnost nebo časopis Marketing & Media. Za Skupinu VINCI Construction CS se například podílela také na spolupráci s Českým Olympijským týmem a komunikaci Olympiády dětí a mládeže 2023. Zároveň je absolventkou kurzu Digisemestr.

Kristián Koudelka

Je konzultantem ve společnosti eBRÁNA, kde pečuje o portfolio klientů a pomáhá jim rozvíjet jejich marketingové i byznysové aktivity.Srdcem je skautem a dobrodruhem, což mu dodává jedinečný pohled na věc. Jeho vášeň pro nové technologie ho pohání k objevování inovativních řešení, se kterými se s nadšením dělí se světem. Závěrem může s hrdostí prohlásit, že je absolventem Digisemestru.

Kristýna Ochvatová

Kristýna Ochvatová

Kristýna je brand stratég a spolu s YYY agency a Digisemestrem připravovala kurz Brand Academy. V minulosti se podílela na budování značek jako třeba McDonald’s nebo Air Bank. V současné době se věnuje třeba značkám Bonami a Chromozoom.

Andrea Urbanová

Po letech v dotacích a veřejných zakázkách se Andrea rozhodla změnit rajón a přesedlala k marketingu. K tomu jí pomohl hlavně Digisemestr, který jí po absolvování dal pevnou půdu pod nohama do začátku. V současné době se na volné noze věnuje projektovému řízení a je hrdou členkou týmu Digisemestru jako Content & Social Media Specialist.

Zobrazit všechny autory

Kategorie našeho magazínu

Marketing Festival s.r.o., Renneská třída 393/12, Štýřice, 639 00 Brno, IČ 01646486, Obchodní podmínky, +420 739 018 712, info@digisemestr.cz

Tvorba webu

logo-hexa

Hexa Design

gopay logo comgate logo