☝️ 10. 1. došlo k velkému rozšíření SEO kurzu 💣. Praktické know-how pro TECH SEO audit, analýzu klíčových slov či nástroj Screaming Frog.

Online kurzy pro vaše zaměstnance

To nejlepší z českého marketingu a e‑commerce

Vzdělávejte zaměstnance, a posouvejte tak celou firmu. Díky našim kurzům zaškolíte nováčky, specialistům rozšíříte obzory a celým týmům dáte další impuls růst.

Online kurzy od Digisemestru efektivně doručí know‑how od špičkových lektorů až na monitory vašich zaměstnanců. Jestli padlo na úrodnou půdu, ověří průběžné testy.

Firmám nabízíme multilicence, tedy více přístupů za výhodnější cenu. Vyberte si z více kurzů nebo kupte jeden kurz pro více lidí. Je to na vás.

Napište si o nabídku

Multilicence pro vaše zaměstnance se slevou až 60 %.

Sleva až 60 % při nákupu multilicence

Proč zaměstnancům objednat kurzy od Digisemetru?

Špičkové a aktuální know‑how

Kurzy od Digisemestru patří k marketingovému vrcholu českého e‑commerce. Máme skvělé lektory, vizuálně i zvukově vyšperkované lekce, vždy aktuální obsah i chuť a nápady tohle všechno dál posouvat.

S měřitelnými posuny

Součástí lekcí jsou průběžné testy. A na konci celého kurzu čeká na ty, kteří v nich získají určité skóre, certifikát. Ten nedáváme za účast, ale opravdu za prokázání znalostí. Motivace pro zaměstnance, zpětná vazba pro vás.

A za výhodnějších podmínek

Firmám i agenturám nabízíme díky multilicencím slevu až 60 %. Záleží, pro kolik kurzů a přístupů se rozhodnete. Rádi vám pošleme konkrétní nabídku sestavenou podle vašich přání a potřeb.

Dostupné kdekoli a kdykoli

Unikátní a praxí prověřené know-how vašim lidem servírujeme přímo na monitory počítačů. Doma, nebo v kanceláři. A v časy, které se jim hodí. Rychlost studia si navíc každý řídí sám podle aktuálních možností. K dokončení ale zároveň motivuje termín pro získání certifikátu.

Napište si o nabídku

Vzděláváme malé i velké firmy

Žádná firma pro nás není příliš malá, ani příliš velká. Důkazem jsou desítky spokojených firemních zákazníků i agentur.

Napište si o nabídku

Nabídka kurzů

Se slevou až 60 % a podmínkami na míru si můžete objednat komplexní e‑commerce kurz v délce 45+ hodin, unikátní kurz brandbuildingu nebo kurzy detailně zaměřené na e‑mail marketing, nebo PPC reklamu.

Nový kurz

SEO kurz: Od základů přes strategie až k byznysu

19+

hodin obsahu

13

lekcí

4K

rozlišení

SEO. Komplexní obor často vnímaný jako “black box”. Vždyť se v něm potkává práce na obsahu s technickými aspekty. Data s kreativním přístupem. Obor, který klade vysoké nároky na dlouhodobou strategii, prioritizaci a zároveň vyžaduje schopnost agilně reagovat na trendy. Když ale víte, jak na věc, je SEO nesmírně efektivní.

Připravili jsme SEO školení, která vás naučí SEO nejen “dělat”, ale především nad ním přemýšlet. V kontextu oboru, priorit i byznysu. Provedeme vás základy, vysvětlíme principy, ukážeme strategie. 

Tenhle SEO kurz je ideální pro juniory, co se chtějí SEO systematicky naučit, ale i pro manažery, kteří potřebují uřídit specialistu nebo externí tým a chybí jim přesah. Koncentrované know-how bez zbytečné teorie, ale s potřebnou mírou detailu tam, kde je třeba.

Aktualizováno 4. 12.

E-commerce marketing: Prakticky a od těch nejlepších

50+

hodin

28

lekcí

35

specialistů

Vše důležité, co potřebujete vědět o digitálním marketingu pro e-shopy, na jednom místě. Strukturovaně. Srozumitelně. Zkrátka, tenhle kurz od Digisemestru je investice do vzdělání, která se vám mnohonásobně vrátí.

Oslovili jsme nejlepší lektory. A ti připravili lekce, které pokrývají e-commerce marketing v celé jeho šíři: Od SEO, obsahu, UX, analytiky přes PPC systémy a sociální sítě až po základy práva, cenotvorby nebo tipy pro zahraniční expanzi. Žádný jiný e-commerce kurz v Česku není tak komplexní a orientovaný na praxi.

Navíc jsme nezávislí. Neprodáváme konkrétní aplikace, služby, nástroje, ale vzděláváme. Nikoho neprotežujeme, nic nezamlčujeme. Představujeme e-commerce v celé jeho šíři.

Aktualizováno 6. 10.

Brand Academy: Jak budovat značky s YYY agency

13+

hodin obsahu

11

lekcí

20+

lektorů a hostů

Spustili jsme pro vás Brand Academy, nejnabušenější online kurz o brandbuildingu v Česku. Pomůže vám budovat lepší značky nebo nastartovat kariéru v brand managementu. Nadšené reakce prvních absolventů potvrzují, že pokud se chcete vzdělávat v budování značek, jste na nejlepším místě.

Aktualizováno 29. 3.

Prodávej na Facebooku s Honzou Bartošem

14+

hodin

15

lekcí

4K

rozlišení

Honza Bartoš se věnuje Facebook reklamě přes 10 let. Jen za poslední rok se svým týmem proinvestoval kolem 100 milionů korun. My jsme se rozhodli jeho postupy natočit a nabídnout i tobě.

Chceš se naučit prodávat na Facebooku? Honza ti ukáže celý proces od vytvoření první kampaně až po pokročilejší techniky. Vysvětlí ti všechny pojmy a dostaneš ukázky jeho práce a případové studie.

Zajímají tě pokročilé strategie? Máš se na co těšit. Naučíš se, jak ziskově prodávat tuctové produkty, jak škálovat účet a jak ti může automatizace a strojové učení usnadnit práci. V bonusových lekcích zjistíš, co vše má vliv na výkon reklamy, jak pracovat s novými účty a jak nastavit cíle s klientem. Každý si přijde na své!

Digitální marketing v souvislostech s Ondřejem Slámou

7+

hodin

9

lekcí

4K

rozlišení

Digitální marketing se neustále mění, vyvíjí se. To, co platilo (a fungovalo) včera, už dnes nemusí. O to důležitější je mít pevné základy a přemýšlet v souvislostech. Máte-li tenhle fundament, dokážete vystavět funkční digitální strategii, reagovat na nové trendy i rozhodovat o prioritách.

Nicméně většina školení a kurzů na českém trhu se „zpátky ke kořenům“ nevrací. Věnuje se jedné specializaci, často velmi detailně, ale bez přesahu do ostatních disciplín a potřebného nadhledu. Proto jsme společně s Ondřejem Slámou připravili tenhle kurz.

Díky němu získáte přehledný, souvislý, nestranný a pevný základ. A to od člověka, který má 15 let zkušeností. Ze strany inzerenta (e-shopu jako Alza.cz), agentury, médií, ale i konzultanta na volné noze.

Best of Marketing Festival: Učte se od největších jmen světového marketingu

11+

hodin obsahu

14

lekcí

4K

rozlišení

10 let Marketing Festivalu a 14 nejvlivnějších osobností světového digitálního marketingu. S originálními, někdy provokativními myšlenkami, které definovaly a měnily marketingový svět.

E-mail marketing od A do Z s Pavlem Polou

15+

hodin

17

lekcí

4K

rozlišení

E-mail marketing je nejvýdělečnější on-line kanál, ale spousta firem nedovede jeho potenciál využít. Pavel Pola pomáhá zlepšovat jeho výkon ve velkých firmách, ale radí i samotným výrobcům e-mailových nástrojů.

Pokud máš ambici stát se v e-mail marketingu opravdovým profíkem a chceš se mu věnovat na plný úvazek, je tenhle kurz přesně pro tebe. Přes 440 slajdů prezentace, stovky konkrétních příkladů a čísel a kompletní pokrytí celé problematiky.

PPC reklama: Strategické řízení digitálních kampaní

11+

hodin

4

lektoři

4K

rozlišení

Kampaně neplní stanovené cíle, zároveň už ale nevíte, jak jinak je nastavit. Obhájit investice do brandových kampaní je pro vás stejně tak těžké jako je vyhodnotit. A data z Google Analytics vám už dávno nestačí k tomu, abyste si poskládali přesný obrázek o placených kanálech. 

Pokud se alespoň v jednom z předchozích tvrzení poznáváte, tento kurz je přesně pro vás! Zjistíte, kde mají vaše kampaně potenciál a jak ho maximálně vytěžit. A hlavně to, jak kampaně vyhodnocovat a obhájit si alokaci rozpočtů.

Více než 10 let zkušeností jsme shrnuli do 8 lekcí nabitých praktickými příklady a konkrétními tipy, které můžete okamžitě použít.

Právo v marketingu a e-commerce s Petrou Dolejšovou

7+

hodin obsahu

10

lekcí

4K

rozlišení

Bez definic a bez paragrafů. Prakticky, lidsky a na příkladech. Co víc, na příkladech, které vás pobaví, dojmou a možná i zvednou ze židle. Taková jsou školení práva v marketingu od Petry Dolejšové. A takový je i tenhle online kurz.

Petra vás v něm provede situacemi, se kterými se můžete jako marketéři běžně setkat, a naučí vás, jak si při nich chránit záda. Jako klient, ale i jako dodavatel. Vezme to jednoduše, zábavně a komplexně. Od autorských práv až k zablokovaným účtům na sociálních sítích.

Být marketingový profesionál totiž neznamená jen bravurně ovládat reklamní systémy nebo vymýšlet kreativní kampaně. Ale i vědět, kudy vede hranice zákona, a překračovat ji buď vědomě, nebo vůbec
 

Napište si o nabídku

Mám zájem o multilicenci

Odesláním souhlasím se zpracováním osobních údajů

+420 739 018 712

Časté otázky

 • Jak multilicenci pro firmu objednat?

  Vyplňte formulář a pak počkejte. Ozveme se zpátky zpravidla do 1 až 2 pracovních dnů. A to s konkrétní nabídkou a zvýhodněnou cenou.

 • Musím licence objednávat pro konkrétní zaměstnance? Co když mi v průběhu kurzu odejdou?

  Ano, i to se stává. A my na podobné situace umíme reagovat. Když vám odchází zaměstnanec, stačí napsat do formuláře tady na stránce, na koho chcete licenci přepsat, a my se o zbytek postaráme.

 • Na jak dlouho multilicenci získám?

  I to záleží na domluvě. Standardně ji firmy pořizují na jeden rok. A pak ji velmi často (a rády :)) prodlužují. Během zmíněného roku pak mají vaši zaměstnanci přístup i ke všem novým a aktualizovaným částem kurzu. A vy tak máte jistotu, že know‑how, které čerpají, je opravdu aktuální.

 • Vyplatí se multilicence i pro malou firmu?

  Určitě! Online kurzy pro zaměstnance poptávají především menší a střední firmy o 3 až 15 zaměstnancích. Mezi naše zákazníky však patří i velké korporace.

 • Certifikát dostane každý, kdo kurzem projde?

  Ano, pokud úspěšně splní průběžné testy. Na konci každé lekce testujeme nabrané dovednosti. Jako každý certifikát vydaný pod hlavičkou Digisemestru je skvělou motivací a benefitem pro vaše zaměstnance.

Marketing Festival s.r.o., Renneská třída 393/12, Štýřice, 639 00 Brno, IČ 01646486, Obchodní podmínky, +420 739 018 712, info@digisemestr.cz

Tvorba webu

logo-hexa

Hexa Design

gopay logo comgate logo