☝️ 28. 6. jsme aktualizovali kurz e-commerce marketingu: Přidali jsme novou lekci o online marketplaces.
První Digisemestr Víkendoffka je za námi!

První Digisemestr Víkendoffka je za námi!


3 minuty čtení
Barbora Creaven Barbora Creaven

Absolvováním 3 měsíců přednášek Digisemestr zdaleka nekončí, právě naopak! Kromě potkávání se na konferencích, networkingových pivech v Praze, Brně a Ostravě jsme letos s našimi absolventy vyrazili i na první společnou Víkendoffku. Dalo by se říct, že to byl takový únik ze stresu a ruchu měst do přírody s tou nejlepší partou, jakou jsme si pro pilotní projekt mohli přát. Děkujeme všem účastníkům, byli jste úžasní!

To, že se na Digisemestru 2022 sešla vyjímečná parta jsme věděli už dlouho… motivace ze strany studentů i lektorů nás letos tak překvapila, že jsme se pro ně rozhodli uspořádat něco speciálního - víkend strávený v přírodě s táborovou atmosférou.

Kam a proč?

Cíl byl jasný - vzít tvrdé jádro absolventů Digisemestru a vytvořit příležitost pro vzájemnou inspiraci. Strávit čas mimo rušná města, beze stresu, vypnout se od signálu a všední problémy hodit za hlavu. Být tady a teď, společně se vzdělávat, předat si zkušenosti, odpočinout si a užít si kvalitně strávené večery s kytarou u táboráku. To všechno na půli cesty pomyslného trojúhelníku Praha-Brno-Ostrava. A opravdu, penzion na samotě uprostřed Vysočiny - kolem nás jen pár vesniček, kde lišky chodí dávat dobrou noc - a místo pouličního osvětlení - světlušky a roj meteoritů.

Víkend plný inspirace

Bylo pro nás důležité, aby si účastníci na Víkendoffce nejen odpočali, ale aby měli příležitost rozšířit si obzory a získat zákulisní vhled do témat, která jsou teď mezi marketéry nejvíce diskutovaná. Do programu jsme proto zařadili workshopy od Marka Sabo a Petry Dolejšové, v rámci kterých se studenti věnovali tvorbě brandu a zákonitostem práva v AI. Ke konzultacím byli po celý víkend k dispozici i Robert Štípek a Klára Kozúbková, kteří se zájemci probírali nejrůznější témata z praxe, ale dávali také rady jak posunout svou kariéru dál.

O zábavu bylo postaráno

Kromě vzdělávání provázel víkend i stmelovací program. Akci jsme zahájili welcome párty s grilovačkou, která, jak už bývá naším zvykem, byla bujará. Pak nechyběla nejrůznější klání, ve kterých se ukázalo, že naši absolventi i lektoři mají talent nejen na digitál, ale také na sport. Táborovou atmosféru dokreslila týmová bojovka, opékání buřtů a posezení u ohně pod hvězdami. Nechyběl ani kytarový koncert Petry Dolejšové, na který budeme všichni rádi a dlouho vzpomínat.

A co dál?

První společná Víkendoffka se podle ohlasů účastníků povedla, a proto už na příští rok chystáme plnohodnotný letní tábor, třeba na celý týden. Do té doby plánujeme pro Digisemestr komunitu další stmelovací akce, zlatým hřebem pak bude studentská konference, která proběhne na jaře 2024. Rozhodně je na co se těšit!


Líbí se vám článek?
Sdílejte jej s přáteli!


Autor článku

Barbora Creaven
Barbora Creaven | |

Bára Creaven je naše nová produkční posila. Studentka digitálního marketingu a event managementu, vystudovala divadelní a festivalovou produkci na pražské DAMU a na univerzitě v Bristolu. Specializuje se v produkci kulturních akcí a během své kariéry se podílela na organizaci festivalů v Česku, Polsku, Finsku a v Anglii. V současnosti pracuje jako vedoucí produkce a marketingu v ostravském divadle Komorní scéna Aréna a v technické produkci festivalu Dream Factory.

Marketing Festival s.r.o., Renneská třída 393/12, Štýřice, 639 00 Brno, IČ 01646486, Obchodní podmínky, +420 739 018 712, info@digisemestr.cz

Tvorba webu

logo-hexa

Hexa Design

gopay logo comgate logo