Nabídka kurzů

Chceš ovládat digitální marketing? O své know-how se podělí špičkoví lektoři z každodenní praxe. Naše online kurzy můžeš absolvovat kdekoli, třeba v kanceláři nebo doma v pyžamu. Jednotlivé lekce navíc stále drží krok s dobou - i po zakoupení je zdarma aktualizujeme, vylepšujeme a i po absolvování zásobujeme bonusovými materiály.

E‑commerce kurz od těch nejlepších v oboru

51+

hodin

40

specialistů

30

lekcí

Nauč se vše podstatné o marketingu. Nabízíme ti více jak 50 hodin vzdělávacího videa, které je rozdělené do logických celků a procházíš je svým tempem.

Osvoj si hutné a pravidelně aktualizované know-how od těch nejlepších marketérů u nás. Ve všech lekcích jdeme patřičně do hloubky tak, aby tvé online podnikání bylo ještě ziskovější. Čeká tě vše důležité o PPC, SEO, atribuci, remarketingu, expanzi a mnoho dalšího. Prakticky. Názorně.

Prodávej na Facebooku s Honzou Bartošem

11+

hodin

10

lekcí

4K

rozlišení

Honza Bartoš utratil ve Facebook reklamách stovky milionů korun a my jsme se rozhodli jeho postupy natočit a nabídnout i tobě.

Chceš vědět maximum o výkonnostní reklamě na Facebooku? Kurz půjde od úplných začátků po ty nejpokročilejší techniky. Honza ti vysvětlí všechny pojmy, dostaneš konkrétní ukázky jeho práce, případové studie a spoustu zákulisních informací.

Máš zájem o více licencí?
Získej lepší cenu

Kopeš za marketingový tým, který potřebuje posunout dál? Chceš pomoct se zaškolením zaměstnanců? Naše kurzy jsou pro tebe jako stvořené.

Kurzem můžeš projít sám, nebo s jeho pomocí zaškolit i nové zaměstnance a juniory – jejich schopnosti si pak ověříš průběžnými testy a získaným diplomem. Pokud zvažuješ multilicenci pro agenturu, vícečlenný tým nebo svou firmu, napiš nám. Upravíme ti cenu.

Vzděláváme velké i malé firmy
Plechatý Josef

Víte, že kreativu u brandových kampaní můžete testovat proti sobě v A/B testech nebo experimentech? Více o testování kampaní se dozvíte v našem kurzu.

Plechatý Josef

2500+

účastníků prošlo našimi kurzy

99 %

z nich by kurzy doporučilo dál

38

specialistů se zapojilo do tvorby

Marketing Festival s.r.o., Renneská třída 393/12, Štýřice, 639 00 Brno, IČ 01646486, Obchodní podmínky, +420 739 018 712, info@digisemestr.cz

Tvorba webu

logo-hexa

Hexa Design

gopay logo