☝️ Právě spouštíme nový kurz Digitální marketing v souvislostech! Přihlaste se za nejvýhodnější cenu jen do 3. 2.

Online kurzy o digitálním marketingu

Špičkoví lektoři, know‑how z praxe, nikoli z nápověd, přesahy, kontext a pravidelné aktualizace kurzů zdarma v rámci roční licence. To vše na vás čeká, ať už se rozhodnete pro více než 50hodinový kurz e‑commerce, průvodce světem reklamy na Facebooku, komplexní kurz e‑mail marketingu, nebo strategickou master class o PPC. Zkrátka tady najdete ty nejlepší online kurzy digitálního marketingu na jednom místě.

Nový kurz

Digitální marketing v souvislostech s Ondřejem Slámou

7+

hodin

9

lekcí

4K

rozlišení

Kurz, který by sloužil jako přehledný, nestranný a pevný základ pro další, hlubší studium digitálního marketingu. A zároveň takový, který digitální marketing nahlíží z více úhlů pohledu. Tak přesně takový na trhu chyběl. Teď už ne.

Ondřej Sláma přetavil 15 let zkušeností na straně inzerenta, z agentury, médií, ale i v roli konzultanta do 9 lekcí, které vás digitálním marketingem provedou. Poctivě a v důležitých souvislostech.

Pokud jste začátečník, který chce do oboru vstoupit správnými dveřmi, tohle je kurz pro vás. Oceníte ho ale i jako specialista, který chce získat přesah do jiné disciplíny a porozumět širším principům oboru.

Aktualizováno 2. 12.

E-commerce marketing: Prakticky a od těch nejlepších

50+

hodin

28

lekcí

34

specialistů

Vše důležité, co potřebujete vědět o digitálním marketingu pro e-shopy, na jednom místě. Strukturovaně. Srozumitelně. Zkrátka, tenhle kurz od Digisemestru je investice do vzdělání, která se vám mnohonásobně vrátí.

Oslovili jsme nejlepší lektory. A ti připravili lekce, které pokrývají e-commerce marketing v celé jeho šíři: Od SEO, obsahu, UX, analytiky přes PPC systémy a sociální sítě až po základy práva, cenotvorby nebo tipy pro zahraniční expanzi. Žádný jiný e-commerce kurz v Česku není tak komplexní a orientovaný na praxi.

Navíc jsme nezávislí. Neprodáváme konkrétní aplikace, služby, nástroje, ale vzděláváme. Nikoho neprotežujeme, nic nezamlčujeme. Představujeme e-commerce v celé jeho šíři.

Nový kurz

PPC reklama: Strategické řízení digitálních kampaní

10+

hodin

4

lektoři

4K

rozlišení

Kampaně neplní stanovené cíle, zároveň už ale nevíte, jak jinak je nastavit. Obhájit investice do brandových kampaní je pro vás stejně tak těžké jako je vyhodnotit. A data z Google Analytics vám už dávno nestačí k tomu, abyste si poskládali přesný obrázek o placených kanálech. 

Pokud se alespoň v jednom z předchozích tvrzení poznáváte, tento kurz je přesně pro vás! Zjistíte, kde mají vaše kampaně potenciál a jak ho maximálně vytěžit. A hlavně to, jak kampaně vyhodnocovat a obhájit si alokaci rozpočtů.

Více než 10 let zkušeností jsme shrnuli do 8 lekcí nabitých praktickými příklady a konkrétními tipy, které můžete okamžitě použít.

Aktualizováno 29. 9.

E-mail marketing od A do Z s Pavlem Polou

10+

hodin

12

lekcí

4K

rozlišení

E-mail marketing je nejvýdělečnější on-line kanál, ale spousta firem nedovede jeho potenciál využít. Pavel Pola pomáhá zlepšovat jeho výkon ve velkých firmách, ale radí i samotným výrobcům e-mailových nástrojů.

Pokud máš ambici stát se v e-mail marketingu opravdovým profíkem a chceš se mu věnovat na plný úvazek, je tenhle kurz přesně pro tebe. Přes 440 slajdů prezentace, stovky konkrétních příkladů a čísel a kompletní pokrytí celé problematiky.

Aktualizováno 3. 11.

Prodávej na Facebooku s Honzou Bartošem

13+

hodin

13

lekcí

4K

rozlišení

Honza Bartoš utratil ve Facebook reklamách stovky milionů korun a my jsme se rozhodli jeho postupy natočit a nabídnout i tobě.

Chceš vědět maximum o výkonnostní reklamě na Facebooku? Kurz půjde od úplných začátků po ty nejpokročilejší techniky. Honza ti vysvětlí všechny pojmy, dostaneš konkrétní ukázky jeho práce, případové studie a spoustu zákulisních informací.

Více licencí za lepší cenu

Díky kurzům od Digisemestru snadno zaškolíte nováčky nebo posunete celý marketingový tým. A následně si ověříte, jestli rady našich expertů padly na úrodnou půdu. Vždyť součástí kurzů jsou průběžné testy a diplom rozhodně nedáváme zadarmo.

Pro firmy máme výhodné multilicence - více přístupů za lepší cenu.

Vzděláváme velké i malé firmy
Dvořák Zdeněk

S Ahrefs snadno zachráníte odkazy, které vedou na nefunkční stránky. V tomto kurzu vás naučím, jak na to.

Dvořák Zdeněk, Link builder

2500+

účastníků prošlo našimi kurzy

99 %

z nich by kurzy doporučilo dál

38

specialistů se zapojilo do tvorby

Chcete vědět o všech novinkách z Digisemestru jako první?

Marketing Festival s.r.o., Renneská třída 393/12, Štýřice, 639 00 Brno, IČ 01646486, Obchodní podmínky, +420 739 018 712, info@digisemestr.cz

Tvorba webu

logo-hexa

Hexa Design

gopay logo