☝️ 28. 6. jsme aktualizovali kurz e-commerce marketingu: Přidali jsme novou lekci o online marketplaces.

Hodnocení kurzu: Brand Academy: Jak budovat značky s YYY agency

Společně s YYY agency jsme pro vás připravili Brand Academy, nejnabušenější online kurz o brandbuildingu v Česku. Pomůže vám budovat lepší značky nebo nastartovat kariéru v brand managementu. Nadšené reakce prvních absolventů potvrzují, že pokud se chcete vzdělávat v budování značek, jste na nejlepším místě.

Kurz vás v 11 epizodách provede všemi nadčasovými principy budování značek – od výzkumu přes strategii až po exekuci a měření. Navíc jsme připravili i dvě speciální bonusové epizody, kterých obsah si zvolili sami absolventi kurzu.

YYY agency buduje značky skoro 10 let a pomohla brandům jako je Direct pojišťovna, CZC.CZ, KetoDiet, Vivantis nebo online terapie Hedepy. A pozor – nebudeme jen teoretizovat, čekají vás praktické ukázky a rozhovory s klienty, kreativními řediteli, výzkumníky i designery.

13+

hodin obsahu

11

lekcí

20+

lektorů a hostů
7 490 Kč (bez DPH)

Hodnocení (63)

4.9/5

Hodnotilo 63 zákazníků

55 ×
7 ×
1 ×
0 ×
0 ×

Chcete přidat vlastní hodnocení?

Přihlásit se a přidat hodnocení
Karolína P.

dobře strukturované

case studies

rozhovory z praxe

teorie skvělá, jen někdy příliš dlouhá videa

v dlouhých videích k teorii bych vypíchla ještě více konkrétních bodů

Eva M.

Kurz bol za mňa prínosný a inšpiratívný. Našla som v ňom mnoho praktických informácií, rád a postrehov, ktoré dokážem využíť aj vo svojich projektoch. Štruktúra a témy kurzu sú za mňa skvelé a ich podanie zrozumiteľné aj pre juniora. Rozhodne splnil moje očakávania. A navyše, okrem znalosti som získala i prepojenie s komunitou okolo oboru a cenné kontakty, čo je na nezaplatenie!

odbornosť

zrozumiteľnosť podania

skvelý obsah

množstvo praktických rád


Skvělý kurz, který nemá v ČR obdoby. Stejně jako ostatní kurzy a akce z dílny Jindřicha Fáborského má kurz světovou úroveň. Našlapaný, aktuální, praktický kurz světové úrovně. Doporučuji

Komplexní kurz pokrývající budování značky

Množství praktických zkušeností

Skvělá prezentace

Světová úroveň

Dobrá cena

Juraj K.

Kvalitný kurz vhodný pre brand manažérov so zásadnými teoratickýcmi informáciami obohatenými o množstvo praktických príkladov či už priamo v lekciách alebo rozhovoroch. Veľké plus sú aj doporučené zdroje a testy, ktoré preveria nazbierané vedomosti.

množstvo praktických príkladov

doporučené zdroje

Daniel N.

Hodně obsáhlý a kvalitní kurz na budování značek. Vhodný jak pro lidi z agentury, tak i pro lidi z firem zodpovědných za značku (dle zkušenosti z obou břehů). Může hodně pomoci pro argumentaci při obhajobě budgetu i objasňování, co to vůbec značka je a proč je její rozvoj důležitý. Že to není jen logo. Oceňuji zaměření a důraz na výzkum a strategii. Z pohledu lektorů bych nejvíce ocenil Romana Zámečníka, Marka Linharta a Tomáše Hrábka. Rozhovor s Josefem Havelkou je kapitola sama o sobě. :-) Naopak mi příliš nesedl projev Martina Zdražila (možná z důvodu vysvětlování metod, metrik, velký výčet teorie). Každopádně velký díky za kurz!

obsáhlý a kvalitní kurz

vhodný pro in-house i agentury

důraz na výzkum a strategii

projev M. Zdražila mi příliš neseděl

Přejít na detail kruzu: Brand Academy: Jak budovat značky s YYY agency

Nejlepší reklamou jsou spokojení účastníci kurzu

Pomáháme se vzděláváním nejen jednotlivců

Konec skrolování, vzhůru do studia

Naše kurzy posunuly dál už víc než 5000 marketérů. Přidejte se k nim i vy. Klidně hned.

Naše další kurzy

Aktualizováno 12. 4.

E-commerce marketing: Prakticky a od těch nejlepších

50+

hodin

30

lekcí

35

specialistů

Vše důležité, co potřebujete vědět o digitálním marketingu pro e-shopy, na jednom místě. Strukturovaně. Srozumitelně. Zkrátka, tenhle kurz od Digisemestru je investice do vzdělání, která se vám mnohonásobně vrátí.

Oslovili jsme nejlepší lektory. A ti připravili lekce, které pokrývají e-commerce marketing v celé jeho šíři: Od SEO, obsahu, UX, analytiky přes PPC systémy a sociální sítě až po základy práva, cenotvorby nebo tipy pro zahraniční expanzi. Žádný jiný e-commerce kurz v Česku není tak komplexní a orientovaný na praxi.

Navíc jsme nezávislí. Neprodáváme konkrétní aplikace, služby, nástroje, ale vzděláváme. Nikoho neprotežujeme, nic nezamlčujeme. Představujeme e-commerce v celé jeho šíři.

Aktualizováno 29. 3.

Prodávej na Facebooku s Honzou Bartošem

14+

hodin

15

lekcí

4K

rozlišení

Honza Bartoš se věnuje Facebook reklamě přes 10 let. Jen za poslední rok se svým týmem proinvestoval kolem 100 milionů korun. My jsme se rozhodli jeho postupy natočit a nabídnout i tobě.

Chceš se naučit prodávat na Facebooku? Honza ti ukáže celý proces od vytvoření první kampaně až po pokročilejší techniky. Vysvětlí ti všechny pojmy a dostaneš ukázky jeho práce a případové studie.

Zajímají tě pokročilé strategie? Máš se na co těšit. Naučíš se, jak ziskově prodávat tuctové produkty, jak škálovat účet a jak ti může automatizace a strojové učení usnadnit práci. V bonusech Honza zjistíš, co vše má vliv na výkon reklamy, jak pracovat s novými účty a jak nastavit cíle s klientem. Každý si přijde na své!

Digitální marketing v souvislostech s Ondřejem Slámou

7+

hodin

9

lekcí

4K

rozlišení

Digitální marketing se neustále mění, vyvíjí se. To, co platilo (a fungovalo) včera, už dnes nemusí. O to důležitější je mít pevné základy a přemýšlet v souvislostech. Máte-li tenhle fundament, dokážete vystavět funkční digitální strategii, reagovat na nové trendy i rozhodovat o prioritách.

Nicméně většina školení a kurzů na českém trhu se „zpátky ke kořenům“ nevrací. Věnuje se jedné specializaci, často velmi detailně, ale bez přesahu do ostatních disciplín a potřebného nadhledu. Proto jsme společně s Ondřejem Slámou připravili tenhle kurz.

Díky němu získáte přehledný, souvislý, nestranný a pevný základ. A to od člověka, který má 15 let zkušeností. Ze strany inzerenta (e-shopu jako Alza.cz), agentury, médií, ale i konzultanta na volné noze.

Nový kurz

Best of Marketing Festival: Učte se od největších jmen světového marketingu

11+

hodin obsahu

14

lekcí

4K

rozlišení

10 let Marketing Festivalu a 14 nejvlivnějších osobností světového digitálního marketingu. S originálními, někdy provokativními myšlenkami, které definovaly a měnily marketingový svět.

Aktualizováno 17. 1.

E-mail marketing od A do Z s Pavlem Polou

14+

hodin

17

lekcí

4K

rozlišení

E-mail marketing je nejvýdělečnější on-line kanál, ale spousta firem nedovede jeho potenciál využít. Pavel Pola pomáhá zlepšovat jeho výkon ve velkých firmách, ale radí i samotným výrobcům e-mailových nástrojů.

Pokud máš ambici stát se v e-mail marketingu opravdovým profíkem a chceš se mu věnovat na plný úvazek, je tenhle kurz přesně pro tebe. Přes 440 slajdů prezentace, stovky konkrétních příkladů a čísel a kompletní pokrytí celé problematiky.

Aktualizováno 23. 11.

PPC reklama: Strategické řízení digitálních kampaní

11+

hodin

4

lektoři

4K

rozlišení

Kampaně neplní stanovené cíle, zároveň už ale nevíte, jak jinak je nastavit. Obhájit investice do brandových kampaní je pro vás stejně tak těžké jako je vyhodnotit. A data z Google Analytics vám už dávno nestačí k tomu, abyste si poskládali přesný obrázek o placených kanálech. 

Pokud se alespoň v jednom z předchozích tvrzení poznáváte, tento kurz je přesně pro vás! Zjistíte, kde mají vaše kampaně potenciál a jak ho maximálně vytěžit. A hlavně to, jak kampaně vyhodnocovat a obhájit si alokaci rozpočtů.

Více než 10 let zkušeností jsme shrnuli do 8 lekcí nabitých praktickými příklady a konkrétními tipy, které můžete okamžitě použít.

Více licencí za lepší cenu

Díky kurzům od Digisemestru snadno zaškolíte nováčky nebo posunete celý marketingový tým. A následně si ověříte, jestli rady našich expertů padly na úrodnou půdu. Vždyť součástí kurzů jsou průběžné testy a diplom rozhodně nedáváme zadarmo.

Pro firmy máme výhodné multilicence - více přístupů za lepší cenu.

Vzděláváme velké i malé firmy

Chcete vědět o všech novinkách z Digisemestru jako první?

Marketing Festival s.r.o., Renneská třída 393/12, Štýřice, 639 00 Brno, IČ 01646486, Obchodní podmínky, +420 739 018 712, info@digisemestr.cz

Tvorba webu

logo-hexa

Hexa Design

gopay logo comgate logo